fbpx

DZIĘKI WSPARCIU

Wspieramy Twoją wewnętrzną siłę! #2

Zapraszamy do zamkniętej grupy wsparcia prowadzonej on-line przez psychoonkologa dla osób doświadczających silnego lęku przed nawrotem! Razem możemy więcej!

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY
DO 23 czerwca 2024!

LICZBA MIEJSCA OGRANICZONA.
O ZAKWALIFIKOWANIU DO GRUPY DECYDUJE PSYCHOONKOLOG.

Bywa, że pomimo magicznych słów: "remisja" czy "zakończenie leczenia z sukcesem", pojawia się silna obawa przed nawrotem choroby, a myśli te zakłócają radość życia.

JEŚLI CHCESZ

to te spotkania są dla Ciebie!

WAŻNE, ABY WIEDZIEĆ

START GRUPY

Ważne odpowiedzi

Czy leczenie podtrzymujące mnie dyskwalifikuje?

NIE! Leczenie podtrzymujące oznacza, że jesteś w remisji, którą podtrzymuje. Ważne jest, aby Twoje główne leczenie zakończyło się dłużej niż 6 miesięcy temu.

Dlaczego musi upłynąć pół roku od zakończenia leczenia?

Nasilenie lęku przed nawrotem jest statystycznie wyższe bezpośrednio po zakończeniu leczenia i jest to normalne. Powyżej pół roku mówimy o zaburzeniu lękowym. Pamiętaj jednak, że jeśli jednak znacząco utrudnia Ci funkcjonowanie - to na każdym etapie takiego lęku należy skonsultować się z psychiatrą.

A co jeśli nie wytrzymam dłużej z moim lękiem i nie dam rady czekać na start grupy?

W takiej sytuacji oznacza to, że Twój poziom lęku jest bardzo silny i najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie TU i TERAZ będzie kontakt z lekarzem psychiatrą, a w drugiej kolejności kontakt z grupą lub indywidualne sesje z psychoonkologiem.

PROWADZĄCA

mgr Paulina Zielińska

psycholog i psychoonkolog, w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Od lat pracuje z pacjentami onkologicznymi i ich bliskimi, aktualnie w Narodowym Centrum Onkologii w Krakowie, gdzie pełni też funkcje Koordynatora Zespołu Psychologów i Przewodniczącego Zespołu ds. Etyki. Naukowo zajmuje się zagadnieniami jakości życia pacjentów onkologicznych oraz wypalenia zawodowego lekarzy.

DZIĘKI WSPARCIU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

PAMIĘTAJ, GRUPA DLA OSÓB, KTÓRE SĄ W REMISJI POWYŻEJ 6 MIESIĘCY.

Print Friendly, PDF & Email