fbpx

Chłoniak to diagnoza nie wyrok.

Wspieramy Pacjentów chorujących na chłoniaki oraz ich Rodziny!

Społeczność NiePochłonięci

W grupie siła... i wsparcie!

Na chłoniaka zapada około 12000 osób rocznie. A ponieważ większość pacjentów z tym rodzajem nowotworu można skutecznie wyleczyć, bądź przynajmniej kontrolować postęp choroby przez 15-20 lat, to w Polsce żyje ponad 100 tysięcy osób, które chorowały lub nadal są chorują na chłoniaka.

Dodając członków najbliższych rodzin i przyjaciół chorych na chłoniaki – jest nas (osób bezpośrednio zainteresowanych dostępnością leków i nowych technologii medycznych) – ponad milion

Nasza Fundacja Pokonaj Chłoniaka nie tylko zamierza stać się silnym głosem w walce o szeroki dostęp do nowoczesnego leczenia, ale dzięki połączeniu Pacjentów i ich Rodzin także udzielać wzajemnego wsparcia Pacjentom i ich Bliskim.

Jest nas więcej niż myślimy, dlatego jeśli będziesz mieć siłę, możemy popatrzeć nieco dalej...

Od nas wszystkich zależy, czy Polscy Pacjenci będą mieli rzeczywisty, nieograniczony dostęp do nowych technologii medycznych, czy przełom w leczeniu chłoniaków, który się dokonał w ostatnich latach będzie również ich udziałem. 

Zapisz się do Newslettera i otrzymuj najnowsze informacje z życia Fundacji!

Jak działamy?

WIEDZA

W ramach Fundacji edukujemy Pacjentów na temat nowoczesnego standardu leczenia chłoniaków, ale także szeroko opisując metody stosowane obecnie w Polsce. 

Pacjenci mogą otrzymywać najnowsze informacje w ramach cyklicznego Newslettera.

Masz pytanie? Napisz do nas!

pytanie@chloniak.org

SPOŁECZNOŚĆ NiePochłonięci

W ramach Społeczności chcemy się spotykać, by:

GRUPA NA FB

Chcemy umożliwić Chorym i ich rodzinom także codzienny kontakt i wsparcie!  Dlatego zapraszamy Cię też do grupy na Facebooku  NiePochłonięci – Pokonaj Chłoniaka, gdzie znajdziesz Pacjentów chorujących, wyleczonych oraz ich Rodziny. 

Grupa wspierana jest przez grono specjalistów: lekarzy oraz psychoonkologów!

W Społeczności Fundacji aktywni są lekarze oraz psychoonkolodzy.

Print Friendly, PDF & Email