fbpx

2 wydanie poradnika o DLBCL!

Kwiecień przyniósł kolejną publikację - tym razem 2 wydania (zaktualizowanego) na temat chłoniaków agresywnych B-komórkowych.

Pierwsze egzemplarze trafią dziś do hematologów podczas konferencji Jak leczę… w 2025 r. Hematologia Konsultacyjna we Wrocławiu, a w najbliższych dniach kolejne dotrą do poradni oraz na oddziały, gdzie będziecie je mogli otrzymać od lekarzy!

Natomiast już teraz wersja on-line jest dostępna na naszej stronie! Zapraszamy do przeglądania i/lub pobierania! 

 

Niezależenie od tego, na jaki podtyp chłoniaka agresywnego chorujesz, pamiętaj, że zwykle leczenie podejmowane jest z intencją całkowitego wyleczenia, a terapia dobierana jest zarówno ze względu na podtyp choroby, jak i możliwości organizmu pacjenta.

Wybór właściwego leczenia jest decyzją, która może zdecydować o Twoim dalszym życiu (przypomnijmy raz jeszcze, że największe szanse na „wyrwanie choroby z korzeniami” istnieją po dobrze zaplanowanym i konsekwentnie przeprowadzonym leczeniu I linii). Ta decyzja może i powinna być podjęta przez specjalistę posiadającego duże doświadczenie kliniczne, w oparciu o dokładnie postawione, szczegółowe rozpoznanie, po ocenie stadium zaawansowania choroby, wydolności organizmu, chorób towarzyszących i preferencji chorego.

 

Dlatego, jeśli jesteś przed pierwszą linią leczenia rozważ bezpłatne konsultacje w ramach projektu: NIE JESTEŚ SAM!

Fundacja Pokonaj Chłoniaka, we współpracy z Pratia MCM Kraków, realizują program bezpłatnych konsultacji, dzięki którym poznasz dostępne opcje leczenia i otrzymasz wsparcie w wyborze najlepszej ścieżki terapeutycznej dla Ciebie.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia zespołu lekarzy, którzy pomogą Ci podjąć świadomą decyzję dostosowaną do sytuacji zdrowotnej i indywidualnych potrzeb, jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.

Print Friendly, PDF & Email