fbpx

Jak korzystać z tej strony?

Rozumiemy, że pacjent, który usłyszał trudną dla siebie diagnozę oraz rodzina chorego w pierwszej kolejności poszukują wszelakich informacji o tym, jak postępować z chorobą, by ją pokonać. 

Wiemy też, że ilość informacji dostępnych dla pacjenta, zwłaszcza w dobie internetu, z jednej strony może poszerzać wiedzę, z drugiej dostarczać wiedzy zupełnie zbędnej, niepotrzebnej, a czasem wręcz wprowadzającej zamieszanie i dezorientację w głowie pacjenta. Chcemy, aby na tej stronie sukcesywnie zwiększał się zasób potrzebnych informacji – zwłaszcza w pierwszym okresie choroby.

Chcemy przeprowadzić Was przez tę wiedzę w 5 krokach.

Przez objawy, które wprowadzają nas w konieczność diagnostyki, następnie opis danego podtypu chłoniaka, którego leczenie może przebiegać różnie – z wykorzystaniem szerokiego panelu metod leczeniaJednocześnie, posiadając międzynarodowe doświadczenie w zakresie aktualnych standardów leczenia, wyrażone m.in. w prowadzeniu badań klinicznych chcemy, aby pacjenci mogli zapoznać się z pełnymi możliwościami, by domagać się i poszukiwać najlepszego standardu leczenia.

STALE PRACUJEMY NAD ROZWOJEM SERWISU, A W PLANACH MAMY JUŻ BARDZO KONKRETNE ARTYKUŁY,  które oznaczone są ikonką bety. Dowiedz się więcej i dołącz do współtwórców strony!

STRONA ZOSTAŁA PODZIELONA
NA DWIE CZĘŚCI:

1. INFORMACJE OGÓLNE w 5 krokach– szeroko przybliżają tematykę objawów, diagnostyki i leczenia chłoniaków zwłaszcza na pierwszym etapie choroby.

Wyszukiwarka w strefie 5 kroków przeszukuje wyłącznie informacje ogólne.

2. STREFA WIEDZY – pogłębia zakres informacji o prezentacje naukowe, artykuły oraz wyniki badań na podstawie doświadczeń lekarzy z Zespołu Leczenia Chłoniaków.

Wyszukiwarka w Strefie Wiedzy przeszukuje wyłącznie informacje naukowe i publikacje.

Print Friendly, PDF & Email