fbpx

Nowy rozdział! Fundacja stała się Organizacją Pożytku Publicznego!

Z wielką radością i dumą możemy Państwa poinformować o nadaniu naszej Fundacji statusu Organizacji Pożytku Publicznego, co potwierdza nasze bardzo aktywne i zaangażowane działanie na rzecz społeczności Pacjentów z chłoniakami oraz ich Bliskich. To dla nas nie tylko zaszczyt, ale także ogromna motywacja do kolejnych działań!​

Nasza Fundacja działa już niemal 3 lata i dziś, dzieląc się z Państwem tą ważną dla nas informacją, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Pacjentom oraz Waszym Bliskim, którzy obdarzyli nas zaufaniem i zechcieli korzystać z naszej wiedzy oraz budować społeczność NiePochłoniętych w Polsce! 

Zaufaniem obdarzyli nas także nasi Partnerzy, którzy doświadczenie współpracy z nami wyrazili w swoich pisemnych rekomendacjach. Tu gorące podziękowania kierujemy w stronę prof. Iwony Hus oraz Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów, prof. Januszowi Rysiowi i Narodowemu Instytutowi Onkologii w Krakowie oraz w stronę organizacji pozarządowych, a szczególnie na ręce prof. Kazimierza Koralewskiego i Krakowskiego Komitetu Zwalczania Raka, Ewy Nawrot i Fundacji DKMS, Elżbiety Kozik i Ruchu Społecznego Amazonki oraz Katarzyny Lisowskiej i Stowarzyszenia Chorych na Nowotwory Krwi i ich Bliskich Hematoonkologiczni. 

Dziękujemy niezmiennie wszystkim Partnerom Medycznym, którzy umożliwiają nam codzienną aktywność, organizację sesji, budowanie społeczności i dzielenie się z Wami wiedzą!

Z głębi naszego serca dziękujemy także Panu Mateuszowi Furmanikowi, który przeprowadził nas przez proces formalny, czyniąc go dla jasnym i klarownym.

Powoli Fundacja kończy trzeci rok działalności i niezmiernie cieszymy się, że w czwarty rok wejdziemy z nowym projektem – premierą naszego obszernego poradnika dla Pacjentów, który nie tylko porusza kwestie leczenia, ale tłumaczy znaczenie diety, fizjoterapii, psychoonkologii w procesie leczenia oraz dotyka kwestii seksualności, płodności i będzie dla Pacjentów przewodnikiem po nowym świecie, w jakim znajdują się w momencie diagnozy!

Dla Was i dzięki Wam!

prof. dr hab. n.med. Wojciech Jurczak
dr hab. n.med. Monika Długosz-Danecka prof. NIO-PIB
Alicja Prochoń

Print Friendly, PDF & Email