fbpx

WEBINARIA BeiGeneius

ZAPROSZENIE BeiGeneius na webinaria.
Wśród prelegentów prof. Wojciech Jurczak

konferencja w języku angielskim

W imieniu Komitetu Sterującego programu BeiGeneius mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w serii webinariów edukacyjnych BeiGeneius, która rozpocznie się w poniedziałek 9 listopada 2020 r. W obecnych trudnych czasach poszukujemy nowych, pasjonujących sposobów, aby móc nadal dzielić się wiedzą i doświadczeniem z naszymi współpracownikami na całym świecie.

Wspomniana seria webinariów będzie dotyczyć szerokiego zakresu tematów z dziedziny nowotworów  układu krwiotwórczego i umożliwi poszerzenie wiedzy na temat najważniejszych kwestii z zakresu  opieki nad pacjentami, zawierając wskazówki, które można zastosować bezpośrednio w praktyce  klinicznej. Podczas każdego interaktywnego webinarium możliwy będzie udział w dyskusjach oraz  zadawanie pytań prelegentom. 

W pierwszej kolejności skupimy się na rzadkim chłoniaku z komórek B – makroglobulinemii  Waldenströma. Celem pierwszego webinarium będzie prześledzenie ścieżki diagnostycznej w  makroglobulinemii Waldenströma; w jego trakcie zostaną omówione tematy takie jak kryteria  diagnostyczne, techniki badań, rozpoznania różnicowe, ocena stopnia zaawansowania oraz wpływ  swoistych mutacji związanych z chorobą. W miarę postępów serii zagłębimy się w inne tematy istotne  dla zrozumienia tej choroby, a następnie przeanalizujemy sposoby jej leczenia. 

Patrząc w dalszej perspektywie, spodziewamy się, że będzie to seria webinariów zachowująca  równowagę pomiędzy kształceniem a praktyką i interesująca dla szerokiego grona specjalistów w  dziedzinie nowotworów układu krwiotwórczego. Nie możemy doczekać się jej rozpoczęcia i mamy  nadzieję, że skorzystają Państwo z okazji, aby dołączyć do nas podczas pierwszego webinarium z serii  BeiGeneius. 

Osoby zainteresowane udziałem w webinarium prosimy o wysłanie e-maila na adres: beigene@porterhousemedical.com. W odpowiedzi otrzymają Państwo link do pierwszego spotkania.

 

Program BeiGeneius jest inicjatywą edukacyjną opracowaną przez spółkę BeiGene. Październik 2020 r. | 1020–MRC-003

Print Friendly, PDF & Email