fbpx

CLL ROADMAP

Działanie na rzecz Pacjentów z chłoniakami to między innymi również edukacja lekarzy, pielęgniarek i wszystkich przedstawicieli ochrony zdrowia w zakresie światowych standardów leczenia, a także tworzenie możliwości wymiany doświadczeń międzynarodowych.

W tym celu, w zakresie przewlekłej białaczki limfocytowej, prof. John Gribben, prezes Europejskiego Stowarzyszenia Hematologów, zorganizował roczny cykl wykładów dla środowiska medycznego CLL Clinical Roadmap, w których najlepsi, czołowi specjaliści przybliżą i zaktualizują najnowszą wiedzę w jej obszarze. Do międzynarodowego zespołu, jako jedyny Polak, został zaproszony nasz prof. Wojciech Jurczak, który w maju przedstawi wyniki badań z inhibitorami BTK trzeciej generacji. 

Zachęcamy wszystkich lekarzy oraz pielęgniarki i pielęgniarzy, psychoonkologów, a także onkodietetyków, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat przewlekłej białaczki limfocytowej do udziału w szkoleniach i rozwoju. Wykłady prowadzone są w języku angielskim, a rejestracja bezpłatna.

Print Friendly, PDF & Email