fbpx

ROZPOCZYNAMY PROJEKT „WSPIERAMY TWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ”

Z myślą o Pacjentach, którzy doświadczają trudności emocjonalnych w przebiegu chłoniaka i mają obawy przed korzystaniem z pomocy psychoonkologów lub i psychiatrów rozpoczynamy projekt, który wyjaśni, dlaczego pomoc ta jest czasem niezbędna i na czym polega!

Walka z chłoniakiem lub każdą inną chorobą nowotworową wymaga siły! Nie tylko fizycznej, ale także psychicznej. I wszyscy o tym wiemy.

Podejmujemy zatem leczenie nowotworu i szukamy w sobie wewnętrznej energii, by stawić czoła działaniom niepożądanym, lękowi, by znaleźć w sobie nadzieję.

Jeśli trudności emocjonalne uniemożliwiają nam normalne funkcjonowanie w okresie choroby i leczenia, warto poznać fizjologię stresu, zrozumieć, jak wpływa on na proces zdrowienia i w jaki sposób skorzystać z pomocy fachowców.

Pacjenci będą mieli możliwość udziału w sesjach live z ekspertami, w czasie których nie tylko poznają najważniejszą wiedzę, ale także otrzymają odpowiedzi na swoje pytania.

Projekt skierowany jest nie tylko do Pacjentów, ale także do Lekarzy, dla których przygotowane będą odrębne materiały.

Projekt realizowany jest w ramach współpracy z Fundacją DKMS pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz portalu hematoonkologia.pl

Print Friendly, PDF & Email