fbpx

Hematologia konsultacyjna 2020

"W dobie pandemii COVID-19 nasi chorzy nie przestali chorować, my nie przestaliśmy chorych konsultować, dlatego dyskusja co robić z naszymi chorymi jest zawsze aktualna, choć w obecnym czasie znacznie trudniejsza."

Te słowa – dzięki technologii – zgromadziły hematologów z całej Polski na corocznej konferencji Hematologia Konsultacyjna. Jak leczę – tym razem – w 2020 roku i – tym razem – głównie online.
 
W panelach wykładowych oraz dyskusyjnych wystąpili nasi Fundatorzy – prof. dr hab. n. med. Wojciech Jurczak oraz dr hab.n.med Monika Długosz-Danecka, prof. NIO-PIB, dołączając do wybitnego grona prelegentów wśród których byli także m.in. prof. Jan Walewski, prof. Jan Maciej Zaucha oraz prof. Tomasz Wróbel. Eksperci dzielili się wiedzą i praktyką, a także odpowiadali na pytania uczestników dotyczących aktualnej rzeczywistości leczenia chłoniaków.
 
W całej sytuacji epidemicznej, możliwości technologiczne na szczęście umożliwiają komunikację i wymianę doświadczeń, tak, jak nam pozwalają spotykać się z Wami w czasie sesji LIVE.

Wpłać dowolną kwotę! Razem z nami wspieraj Pacjentów walczących z chłoniakiem

i stań się częścią tej ważnej działalności - już teraz z całego serca dziękujemy!

Chcesz zostać wolontariuszem? Napisz: kontakt@chloniak.org

POZNAJ WIĘCEJ HISTORII...

Dziękujemy wszystkim Pacjentom, którzy dzielą się swoją historią z innymi. To bardzo cenny dar! Jeśli czujesz, że masz siłę podzielić się Twoją - napisz: kontakt@chloniak.e-kei.pl

Print Friendly, PDF & Email